AKTUALITY‎ > ‎

Pozvánka na Zakončení JUBILEJNÍHO ROKU diecéze 22.11. v 11 hodin

přidáno: 15. 11. 2014 13:47, autor: Farnost Josefov   [ aktualizováno 15. 11. 2014 13:47 ]

Zakončeme jubilejní Diecézní rok Společně, zve věřící Biskup Jan Vokál Biskup Jan Vokál zve věřící z CELÉ Královéhradecké diecéze na hlavní pouť dělat katedrály Svatého Ducha. Jako pozvání vydal pastýřský vzkaz.

Biskup Vokál v něm píše, že v sobotu 22. listopadu v 11 hod. se přítomní věřící shromáždí Kolem HLAVNÍHO chrámu diecéze, aby při mši svaté, která s začne úderem jedenácté hodiny, slavnostně  ukončili jubilejní rok 350. výročí Založení diecéze Diecézní Rok Povolání. "Je to Příležitost obj modlitbě prožít jednotu Božího lidu V našich krajích je skutečnost, že Krista následujeme jako celistvé SPOLEČENSTVÍ Místní Církve," pokračuje Jan Vokál.

samotné pouti předchází modlitební novény. Prosím vás, abyste se k ní od čtvrtku 13. listopadu připojili. Kněží MAJÍ pro své farnosti k dispozici brožuru s meditacemi na každý den. Velmi si přeji, aby na teto slavnosti měl podíl každý, kdo jen může . Ostatní prosím, ABY se s námi spojili v modlitbě, "Píše v pastýřském vzkazu biskup Jan Vokál.

V den pouti Bude v Hradci Králové připraven také Doprovodný program, Pro všechny věkové skupiny v Novem Adalbertinu, na Velkém náměstí a v kostele Panny Marie.