AKTUALITY‎ > ‎

Trenér italských fotbalistů se opět vydal na náboženskou pouť

přidáno: 30. 6. 2012 16:27, autor: Petr Boháč

Prandelli oslavil postup do semifinále ME další náboženskou poutí

Trenér Cesare Prandelli.

vydáno: 25.06.2012, 16:44 | aktualizace: 25.06.2012 17:10



Krakov - Trenér fotbalistů Itálie Cesare Prandelli oslavil postup do semifinále mistrovství Evropy další náboženskou poutí. Bezprostředně po nočním příletu do Krakova po nedělním čtvrtfinálovém vítězství v penaltovém rozstřelu nad Anglií vyrazil spolu s realizačním týmem do kaple vzdálené 11 km od týmového hotelu ve Wieliczce.


Čtyřiapadesátiletý Prandelli se podle agentury ANSA vydal na cestu zhruba ve čtyři hodiny ráno a neodradil ho ani hustý déšť.

Pro italského trenéra šlo už o druhou podobnou pouť na Euru. Před týdnem po postupu ze základní skupiny šel se čtrnáctičlenným realizačním týmem a viceprezidentem svazu Demetriem Albertinim do 20 km vzdáleného kláštera poustevnického řádu Kamaldulů, jehož členům návštěvu v případě čtvrtfinálové účasti při příjezdu do Polska slíbil.


Trenér italských fotbalistů se opět vydal na náboženskou pouť

29.6.2012 16:33 ČTK (Krakov/Polska)

Trenér fotbalistů Itálie Cesare Prandelli nevynechal svou tradiční náboženskou pouť ani po postupu do finále mistrovství Evropy. Po půlnočním příletu do Krakova po čtvrtečním semifinálovém vítězství 2:1 nad Německem ve Varšavě vyrazil s realizačním týmem do kaple vzdálené 10 kilometrů od týmového hotelu ve Wieliczce.

Čtyřiapadesátiletý Prandelli, který se podle agentury ANSA vrátil okolo páté hodiny ranní, už podobnou výpravu absolvoval na letošním šampionátu potřetí.

Po postupu ze základní skupiny šel se čtrnáctičlenným realizačním týmem a viceprezidentem svazu Demetriem Albertinim do 20 km vzdáleného kláštera poustevnického řádu Kamaldulů, jehož členům návštěvu v případě čtvrtfinálové účasti při příjezdu do Polska slíbil. Po nedělním vítězném čtvrtfinálovém penaltovém rozstřelu s Anglií si zase vyšel i za hustého deště do kaple vzdálené 11 km.


Comments