NEDĚLE 12. 08. 2018 - 19. v mezidobí, cyklus B

přidáno: 11. 8. 2018 15:01, autor: Farnost Josefov   [ aktualizováno 11. 8. 2018 15:01 ]

19. neděle v mezidobí, cyklus B

12. 8. 2018

Bůh touží přitáhnout k sobě každého člověka. Proto se spojme v modlitbě a s důvěrou předložme Pánu všechny své prosby:

1.   Prosme o ochranu církve před zahořklostí a prchlivostí, aby mohla zakoušet radost Božího pokoje.

2.   Prosme o záchranu demokratického principu vedení států zvláště ve Východní Evropě.

3.   Prosme o vláhu pro naši zemi i pro celou Evropu.

4.   Prosme za vojáky padlé v Afganistanu i za vyřešení letitého konfliktu v této oblasti.

5.   Prosme o Boží pomoc s ochranou dětí a mládeže před všemi formami zneužívání, zvláště po internetu.

6.   Prosme o bezpečný návrat všech, kteří jsou na prázdninách a dovolených.

7.   Prosme za v týdnu pohřbenou Evu Laliovou. Za Annu a Martina připravující se na svátosti a snoubence Annu s Petrem, Andreu s Janem a Josefa s Ivetou.

8.   Prosme o Boží pomoc, abychom pěstovali vztah a důvěru k Pánu, který je pravým chlebem života, a radostně se svěřovali plánu, který s námi má.

Bože, vyslyš naše prosby, které ti s důvěrou předkládáme, neboť ty žiješ a kraluješ na věky věků. Amen.